Duomenų apsauga

Perkant prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje galite būti ramūs dėl savo duomenų saugumo – visi mūsų klientų pateikti duomenys yra apsaugoti nuo neautorizuoto prieigos trečiųjų asmenų. Duomenų perdavimui naudojame SSL šifravimo technologiją. Oralcare.lt rūpinasi jūsų pateiktų duomenų saugumu ir naudoja juos tik direktyviai vykdant jūsų užsakymą. Mes veikiame kaip duomenų valdytojai, esame registruoti Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Mes užtikriname, kad jūsų duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, išskyrus mūsų partnerius, kurie padeda vykdyti jūsų užsakymus.

Jeigu atsirastų situacija, kai asmenys, neturintys tam teisės, pasinaudoja jūsų banko duomenimis, dauguma bankų prisiima atsakomybę ir kompensuoja jūsų patirtus nuostolius. Jei pastebite, kad kažkas neteisėtai naudojasi jūsų banko duomenimis, turėtumėte nedelsiant kreiptis į savo banką.

Klientų duomenys yra tvarkomi ir saugomi laikantis galiojančių Duomenų apsaugos įstatymo (BDSG) ir Elektroninėje formoje perduodamų duomenų apsaugos įstatymo (TDDSG) nuostatų.

Jūs bet kuriuo metu galite gauti nemokamą informaciją apie jūsų pateiktus ir saugomus duomenis, juos keisti, blokuoti arba, jei reikia, ištrinti. Norėdami pasinaudoti šia paslauga, mums rašykite el. paštu [email protected] arba siųskite mums laišką paštu.