Privatumo politika

Svetainės oralcare.lt administracija įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą internete. Jūsų pateiktų duomenų saugumas yra mums itin svarbus. Mūsų privatumo politika yra grindžiama Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Asmeninių duomenų rinkimo tikslas yra mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su svetainės lankytojais, naudotojų duomenų apdorojimas skirtas interneto paslaugoms – prekybai, naudotojo užklaustos informacijos teikimas, paslaugų, susijusių su interneto puslapio veikla, teikimas, taip pat ir kitoms žemiau išvardintoms veikloms.

Asmeninių duomenų rinkimas ir jų panaudojimas

Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenis tik tada, kai Jūs savanoriškai sutinkate. Jūs sutinkate, kad mes renkame ir saugome tokius duomenis kaip: vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, namų adresas. Jūsų duomenų rinkimas ir saugojimas vyksta laikantis įstatymų, galiojančių Europos Sąjungoje ir Lietuvoje.

Duomenų saugojimas, keitimas ir panaikinimas

Vartotojas, pateikęs oralcare.lt svetainei savo asmeninius duomenis, turi teisę reikalauti savo duomenų panaikinimo, keitimo ir taip pat atšaukti sutikimą naudoti šiuos duomenis. Jūsų asmeninių duomenų saugojimo trukmė: verslo ir mokesčių duomenų saugojimo trukmė. Baigus naudoti Jūsų duomenis, svetainės administracija juos panaikina. Norėdami gauti prieigą prie savo duomenų, galite susisiekti su svetainės administracija: oralcare.lt/paskyra/. Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiosioms šalims gali būti atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą, mes nekeičiame Jūsų duomenų, jeigu jie buvo perduoti su mumis nesusijusioms organizacijoms.

Techninių duomenų naudojimas svetainės lankymo metu

Svetainės oralcare.lt lankymo metu duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, ir kitą informaciją, reikalingą svetainės turinio teisingam atvaizdavimui. Pagal šiuos duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo tapatybės.

Informacijos suteikimas vaikams

Jeigu Jūsų vaikas arba globotinis be Jūsų leidimo pateikė mums savo asmeninius duomenis, susisiekite su mumis: oralcare.lt/paskyra/. Nepilnamečių asmeninių duomenų saugojimas be tėvų arba globėjų leidimo, mūsų svetainėje yra draudžiamas.

Slapukų naudojimas

Mūsų svetainėje oralcare.lt teisingam turinio atvaizdavimui naudojami slapukai. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos Jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei atsiminti Jūsų naudojamą kalbą, peržiūrėtus puslapius, ir kita informacija, kuri bus naudinga per kitą svetainės apsilankymą. Dėl slapukų, svetainės naudojimas tampa patogesnis. Išsamiau apie slapukus galite skaityti čia. Slapukų naudojimą galite nustatyti savarankiškai savo naršyklėje. Jeigu atsisakysite slapukų, svetainės naudojimas gali tapti ribotu.

Asmeninių duomenų naudojimas kitomis priemonėmis

Mūsų svetainėje yra naudojamos papildomos internetinės priemonės, kurios rinktu duomenis nepriklausomai nuo mūsų: Google Analytics, Facebook.com. Surinkta informacija gali būti perduota šių organizacijų vidinėms tarnyboms ir panaudota reklamos personalizacijai jų reklaminiam tinkle. Šių organizacijų naudotojų susitarimus galite perskaityti jų svetainėse. Ten pat galite atsisakyti nuo asmeninių duomenų rinkimo išvardintomis priemonėmis, Google Analytics blokatorių rasite čia. Mes neperduodame asmeninių duomenų kitoms organizacijoms ar tarnyboms, nebent tai numatyta šiame privatumo reglamente. Išimtis yra duomenų perdavimas valstybinėms organizacijoms, jeigu jos to reikalauja ir turi teisę tai daryti.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje oralcare.lt gali būti nuorodos į kitas svetaines, kurias nevaldome. Mes neatsakome už jų turinį. Rekomenduojame susipažinti su kiekvienos lankomos svetainės privatumo politika.

Konfidencialumo politikos pokyčiai

Mūsų svetainės oralcare.lt konfidencialumo politika gali keistis. Dėl šios priežasties, apie bet kokius pokyčius informuosime patalpinę naują konfidencialumo politiką šiame puslapyje. Mes stebime visus pokyčius teisės aktuose, susijusiuose su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje ir Lietuvoje. Jeigu Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi mūsų svetainėje, informuosime Jus apie konfidencialumo politikos pokyčius. Jeigu Jūsų duomenys buvo pateikti klaidingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

Atsiliepimai, baigiamosios nuostatos

Konfidencialumo politikos klausimais galite susisiekti su svetainės oralcare.lt administracija užpildžius kontaktų formą, nurodytą atitinkamame svetainės puslapyje. Jeigu nesutinkate su šia konfidencialumo politika, negalite naudotis mūsų svetainės oralcare.lt paslaugomis. Tokiu atveju turėtumėte susilaikyti nuo mūsų svetainės naudojimo.