Prekių ir pinigų grąžinimo politika

Grąžinant kokybiškas prekes

Jei prekė Jums netiko, galite ją grąžinti per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Grąžinti galima tik nepažeistą, nepradėtą naudoti ir nesugadintą prekę, kurios išvaizda nebuvo pakeista. Grąžinamos prekės turėtų būti pilnai komplektuotos (su nepažeista etikete ir nesuplėšyta apsaugine plėvele), grąžinamos originalioje nepažeistoje pakuotėje ir tokios pačios komplektacijos, kaip ir gavus prekę.

Prekę gavę, atliksime jos kokybės vertinimą. Jei prekė bus nepažeista, nenaudota ir išsaugos pradinę išvaizdą, pinigai bus grąžinami per ne daugiau kaip 2 savaites.

Grąžinant nekokybiškas prekes

Jeigu gavote defektuotą prekę, turite teisę ją grąžinti. Tai netinka prekėms, kurių defektai nėra objektyvūs ar atsirado dėl netinkamo prekės laikymo ar naudojimo. Jeigu prekė grąžinama dėl prastos kokybės, mes, oralcare.lt, įsipareigojame pakeisti defektuotą prekę kokybiška preke arba grąžinti už ją sumokėtą pinigų sumą. Grąžinimui gali prireikti iki 2 savaičių nuo prekės grąžinimo dienos.

Pardavėjas turi teisę keisti grąžinimo terminus ir sąlygas be išankstinio pranešimo.

Gavus prekę, atliksime jos kokybės vertinimą. Jei prekė bus nepažeista, nenaudota ir išsaugos pradinę išvaizdą, pinigai bus grąžinami per ne daugiau kaip 2 savaites.